ARENDAJA

Tehnika 35

Krauss Kinnisvara meeskond ei ole lihtsalt töötajad, kes täidavad selgelt oma ülesandeid. Nad on inimesed, kes armastavad oma tööd ja panevad igasse projekti oma südame ja hinge. Nende koordineeritud töö, loomingulised ideed ja täielik pühendumine aitavad meil luua kodusid, kus inimesed soovivad elada.

ARENDAJA

Tehnika 35

Meie meeskond ei koosne ainult töötajatest, kes täidavad täpselt oma ülesandeid. Need on inimesed, kes panevad projekti oma südame ja hinge. Ainult kõigi meeskonnaliikmete koordineeritud töö viib kvaliteetse tulemuseni. Krauss Kinnisvara keskendub kvaliteedile. See ei puuduta ainult ehitust, vaid kogu protsessi. Just seda tähendabki meie ettevõtte slogan “head kodud headele inimestele”.

KRAUSS
KINNISVARA OÜ

Ettevõte põhineb kohalikul kapitalil, on alates 2008. aastast edukalt tegutsenud kinnisvaraarenduse ja -ehituse valdkonnas Balti riikides.

Vesilennuki 18, 10415 Tallinn
Tel: 56 85 58 14
kodu@krausskinnisvara.ee
www.krausskinnisvara.ee

ajalugu

Kraussi rikkalik ajalugu sai alguse aastal 1926, mil noor Austria arhitekt Werner Krauss asutas oma esimese büroo ning andis sellele nimeks Krauss Eigenschaft. Aja jooksul kujunes Werner Viini üheks silmapaistvamaks arhitektiks, kelle looming on tänapäevalgi stiili, kvaliteedi ja mugavuse sümboliks.

Alexander Kraussi poolt 2008. aastal loodud Krauss kinnisvara järgib endiselt Werner Kraussi kõrgeid kvaliteedistandardeid oma tegevuses, mis seisneb majade ja elamukomplekside projekteerimises ning ehitamises nii Eestis kui ka Lätis. Ettevõtet iseloomustab funktsionaalsuse, kvaliteedi ja ilu harmooniline kooskõla.

Viimastel aastatel oleme keskendunud avarate ridaelamute ning hubaste boutique-kodude ehitamisele kesklinnas.

Mitmesugused läbimõeldud planeeringud, mugavad asukohad ja A-klassi energiatõhusus muudavad meie kodud ideaalseks mugavaks elamiseks linnas.

INIMESED, KES SELLE
PROJEKTIGA TÖÖTASID

ALEKSANDR KRAUS

Üldine juhtimine ja koordineerimine
Aleksandri karjäär algas Tallinna Tehnikaülikoolis ehitusinseneriks õppides. Ettevõttes tegeleb ta kõigi organisatsiooni puudutavate oluliste strateegiliste küsimustega: eesmärkide seadmine, projektide analüüsimine ja kruntide valimine, investeeringud ning personali värbamine. Vabal ajal tegeleb Aleksander triatloniga, osaleb Ironmani võistlustel ja armastab lennata paraplaaniga, mida peab omamoodi meditatsiooniks.

MARK GRIMITLIHT

Arhitektuuri koordineerimine
Mark on lõpetanud nii Tallinna Tehnikakõrgkooli kui ka Eesti Kunstiakadeemia. Lisaks on ta õppinud Austria ja Soome ülikoolides. Margil on töökogemus Eestis juhtivates arhitektuuribüroodes, kesklinna linnaosa arhitektina kui ka Saaremaa vallaarhitektina. Ta on pälvinud arhitektuuri valdkonnas auhindu nii Eestis kui ka välismaal. Mark on hingelt kunstnik, loomult perfektsionist. Krauss Kinnisvaras vastutab ta arendusprojektide kontseptsioonide välja töötamise eest.

ALEKS/ALEX MARMULEV

Projekteerimise juhtimine
Aleksandr lõpetas TalTech magistrantuuri 2010. aastal. Alustas ta enda karjääri energia rajatiste arenduste projektijuhina seejärel jätkas karjääri arhitektuuribüroos KOKO projektijuhtimises. Aleksandr hindab töös järjepidevust, korda ja organiseeritust. Krauss Kinnisvaras vastutab Aleksandr ettevõtte arendusprojektide eest. Kolleegid hindavad Aleksandrit tema vastutustundlikkuse ja vastutulelikkuse eest. Meie ettevõtte on Aleksi valvsal juhtimisel ehitanud Kalamaja Park Residence´i ja Villardi Butiikmaja.

Leonid LVOV

Projektijuhtimine
Leonid alustas enda teekonda ehitusvadkonnas 2011. aastal. Enne Krauss Kinnisvaraga liitumist täiendas ta oma oskusi sellistes ettevõtetes nagu Nordecon, Maru ja Enska. Leonidi jaoks on oluline, et töö objektil sujuks ja tulemus pakuks naudingut kõigile osapooltele. Leonid usub, et igale probleemile on alati lahendus – sellest reeglist ta elus juhindub. Leonid pühendab oma vaba aega luuletamisele ja laulmisele. Meie ettevõte on Leonidi valvsal juhtimisel ehitanud Kristiine Loftid ja Kalamaja Park Residence´i.