ТEHNILINE
TEAVE

Tehnika 35

Hoone välisarhitektuur on lihtne ja lakooniline, sobitudes seega harmooniliselt piirkonna infrastruktuuri. Detailideni läbi töötatud sisekujundus ja kvaliteetsed materjalid ei jäta kedagi ükskõikseks.

SISEVIIMISTLUS

Siseviimistluses on kasutatud vaid kvaliteetseid premium-klassi materjale: naturaalne tammeparkett, Itaalia plaadid, Hansgrohe sanitaarseadmed.

VÄLISFASSAAD

Hoone välisviimistluseks on puitlaudis. Värvigamma põhineb kontrastidel – valge põhitoon ja tumedad detailid.

Hoone peasissepääsu ilmestamiseks ja kaunistamiseks kasutati halli naturaalset dekoratiivkivi.

KONSTRUKTSIOONILINE OSA

Korterelamu on plaatvundamendil kiviehitis. Vahelaed on raudbetoonplaatidest ja monoliit betoonist.

Välisseinad on laotud plokkidest COLUMBIA 240. Korteritevahelised seinad on samuti ehitatud COLUMBIA 190 ja 240 plokkidest, mis on valatud betooniga ja seinte parema heliisolatsiooni tagamiseks mõlemalt poolt krohvitud.

Korterites on tubadevahelised seinad tehtud tugevdatud kipsplaatidest ja metallkarkassist, mis on täidetud heliisolatsioonivillaga.

HELIISOLATSIOON

Kuna maja jääb Tehnika tänava poole, arvestasid insenerid seda aspekti ja me paigaldasime suurema heliisolatsiooniteguriga aknad.

Korteritevahelised seinad on ehitatud COLUMBIA 240 plokist, valatud betooniga ja mõlemalt poolt krohvitud. See võimaldab tagada korterites hea heliisolatsiooni.

KÕRGED LAED

Avaruse ja mugavuse tunne korterites saavutatakse tänu 2700 mm kõrguste lagedele.

KÜTE

Korterites on põrandaküte. Kõikide tubade temperatuuri saab seadistada eraldi andurite abil. Maja köetakse gaasikatlaga ja küttesüsteemiga õhk-vesi.

VENTILATSIOON

Majas on õige mikrokliima ja igasse korterisse on tagatud värske sooja õhu juurdevool tänu sissepuhke- ja väljatõmbeseadmele.

AKNAD

Tänapäevased saksa tüüpi aknad, valmistatud puidust ja alumiiniumist ning 3-kordsest klaaspaketist. Akendel kasutatakse päikesekaitseklaase, et vältida ruumide ülekuumenemist. Heliisolatsioon: R’w ≥ 30-40 dB.

SIDE

Igas korteris on fiiberoptiline kaabel edasiseks ühenduseks kiire interneti pakkujaga Telia.

TUBADEVAHELISED UKSED

Korteritel on eritellimusel valmistatud mittestandardse kõrgusega 2300mm uksed, mis on varustatud sisehingede ja magnetlukkudega.

Parema heliisolatsiooni saavutamiseks on uksed täielikult täidetud MDF-iga, ukse ümber on paigaldatud tihenduskumm. Uksed sulguvad pehmelt ja meeldivalt.

Energiatõhususklass A

Majal on energiatõhususklass A. Kasutatud on uue põlvkonna PIR-soojustit, mille soojusülekandetegur on 0,025 W/mK.

Katusele paigaldatakse päikesepaneelid ja õhk-vesi-tüüpi soojuspump, mis tagab korterites säästliku soojusenergia.

VANNITUBA JA WC

Vannitoa seinad ja põrand on kaetud Itaalia keraamiliste plaatidega. Sanitaarseadmed on firmalt Balteco, Hansgrohe. Korteritesse nr 2, 5 ja 9 paigaldatakse Schönberg Chi kivivann, ülejäänud korteritesse Balteco Forma vann.

ТЕHNILISED RUUMID

Prügikonteinerid asuvad esimesel korrusel eraldi ruumis. Majas on ka lift kõikide elanike jaoks.

Penthouse´i ostjatele on lift, millega pääseb otse korterisse.

Lapsevankrite, tõukerataste ja jalgrataste hoidmiseks on esimesel korrusel spetsiaalne ruum.